Vichy Idealia Life Serum – serum do twarzy

Stosunkowo nowy produkt, który wszedł na rynek w zeszłym roku. Wg zapewnień producenta ma za zadanie „spektakularnie poprawić jakość skóry”. Również (teoretycznie) jest to „serum przeznaczone dla każdej kobiety, niezależnie od wieku i typu skóry”.

vichy_resize

 

Dostałam w prezencie więc używam. Jakbym nie dostała to bym na pewno sama nie kupiła. Mam określony stosunek do produktów pielęgnacyjnych, które są „dla każdego wieku i każdej skóry”. Nie mają prawa przynieść odczuwalnych efektów bo inne są potrzeby skóry 20-letniej, inne 40-letnie i inne 60-letniej. Serum ma ładne, solidne opakowanie i stanowi niewątpliwą ozdobą łazienkowej półki. Niemniej ja kosmetyki kupuję w celu uzyskania określonych efektów i na pewno wystrój łazienki do nich nie należy.

Serum ma delikatny zapach, przeciętną konsystencję. Położone w nadmiarze „frędzluje” się na twarzy uniemożliwiając precyzyjny makijaż. Problem kończy się, gdy użyje się go oszczędnie i pozwoli mu się całkowicie wchłonąć (ok. 10-15min).

Kończę pełnowymiarowe opakowanie i nie zauważyłam jakiegokolwiek efektu stosowania. mam skórę w dobrej kondycji i byle mazidło widocznych efektów nie przyniesie.

Mogę produkt polecić Paniom 25-35 lat jako przeciwdziałanie efektom starzenia skóry. Starsze mogą sobie darować, chyba, że jako ozdobę łazienkowej półki.

Cena w aptekach internetowych ok. 95,00 /30ml

IMG_8270_resize