Maroccanoil – kuracja do każdego rodzaju włosów

Co o produkcie napisano na stronie producenta ?

„Kuracja Moroccanoil® to pionierski produkt na bazie olejku do pielęgnacji włosów, który dał początek ogólnoświatowej modzie na olejek arganowy. Kuracja Moroccanoil to podstawowa kuracja do stylizacji włosów, którą można stosować jako odżywkę, preparat do stylizacji lub wykończenia fryzury. Kuracja do włosów wzbogacona olejkiem arganowym o silnym działaniu przeciwutleniającym oraz witaminami zapewniającymi włosom blask – ułatwia rozczesywanie, przyspiesza suszenie, nadaje połysk – włosy są odżywione, gładkie i łatwo się układają po każdym użyciu.”

Poznałam  produkt jakieś dwa lata temu w wersji dla włosów delikatnych,rozjaśnianych i blond. Obecnie dostałam wersję „Do każdego rodzaju włosów”. Czy się czymś różnią ? Na mój gust niekoniecznie.

Produktu stosuje się tak mało, że nie obciąża włosów.

Na długie włosy wystarczają jakieś 3 pompki (aplikator) dokładnie rozprowadzone na długości od połowy do końcówek. Najlepiej na wilgotnych włosach. Co robi ? Zdecydowanie ułatwia rozczesywanie. Lekko wygładza, zapobiega puszeniu sie włosów. Ładnie pachnie. Nie wiem jak może być wykorzystywany do stylizacji włosów, ale na pewno wpływa na ich zdrowy wygląd. Jest dość drogi, ale wydajny.

To na tyle fajny produkt, że chętnie zapoznam sie z innymi produktami marki, opartymi na podobnej recepturze.

Można go kupić w wersji 100 ml w cenie : 135,00 – 180,00 lub w wersji 25 ml w cenie ok. 45,00-60,00 (ceny w zależności od miejsca zakupu). (Czasem bywają na rynku poj. 10 ml.)