O mnie

IMG_3598_resize

Jestem rodowitą warszawianką o ustabilizowanym życiu emocjonalnym, zawodowym i towarzyskim. Zawodowo jestem związana z branżą mocno techniczną i raczej męską… 🙂 Ale moje pasje prywatne są mało „techniczne” bo związane ze wszystkim co dotyczy świata zapachów. Te pasje rozwijały się sukcesywnie całe lata.

I nie mam na myśli 3 czy 5 lat, a ponad 20 lat…. Interesuję się wszystkim co dotyczy tematyki perfumeryjnej: historią perfumiarstwa, historią słynnych marek, rynkiem”nosów”, rozwojem branży perfumeryjnej, reklamą zapachów, ciekawostkami związanymi z powstaniem niektórych zapachów, opakowaniami perfum…Kolekcjonuję zapachy, miniaturki, albumy i książki p0święcone tematyce perfumeryjnej. Dla mnie ważny jest nie tylko sam zapach, ale też i całe „zaplecze” jego powstania i wejścia na rynek. Cenię kunszt i pasję – nie znoszę miernoty i sztucznego kreowania tzw. „trendów”.

W styczniu 2016 założyłam tego bloga. Mam nadzieję, że na moich stronach wielu pasjonatów świata perfum znajdzie wiele ciekawych informacji…

Informacji obiektywnych, refleksji subiektywnych… ale wszystko co piszę jest szczere. Moich opinii czy stanowiska w jakichkolwiek kwestiach nie da się „kupić” i niech tak zostanie… 🙂

Od sierpnia 2016 weszłam też w skład zespołu redakcyjnego portalu Trusted Cosmetics. (Na portalu ukazało się już kilkadziesiąt moich artykułów.) Dzięki swojej znaczącej aktywności na rzecz portalu udało mi się również zdobyć tytuł TrustedBlogerki 2016 roku.

Pod moim przewodnictwem prowadzony jest tam również dział Perfumologia, do którego piszę artykuły dotyczące wszystkiego co związane jest z branżą perfumeryjną… (Nick : Feerie)

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga oraz „mojej” Perfumologii…

Reklamy