BAHOMA

BAHOMA to Londyńska marka, zajmująca się przede wszystkim tworzeniem zapachów do domu od świec zaczynając, a na dyfuzorach kończąc. Powstała w 2007r, ale szybko osiągnęła wysoka pozycję na rynku. Firma używa wysokiej jakości olejków eterycznych, które mają zaspokoić nawet najbardziej wymagających konsumentów. Świece tworzone są ręcznie, a każda linia zapachowa, wprowadzana na rynek to dwa lata ciężkiej pracy – od pomysłu do sprzedaży.

bahoma 1

Mam przyjemność posiadać kilka świec marki w swoim domu i naprawdę, jestem nimi zachwycona. W Polsce produkty marki typu świece czy dyfuzory można od 3 lat dostać w popularnej sieci outletowej mającej swoje sklepy w kilku miastach Polski.

Założyciele marki osiągając sukces rynkowy postanowili rozszerzyć swoją ofertę o produkty nie tylko „dla domu” ale również „dla ludzi”. Powstały serie dla kobiet składające się z wód toaletowych i produktów do ciała. Wszystkie zapachy nawiązujące do natury…

Linie zapachowe :

Chameleon Eau de Toilette
Lavender Veil Eau de Toilette
Desire Eau de Toilette
Indulgence Eau de Toilette
Passion Eau de Toilette
Pomelo Grapefruit Eau de Toilette
Eau de Cristal Eau de Toilette
Vitality Eau de Toilette
Paradise Eau de Toilette
Ocean Spa Eau de Toilette

garden-citronella-fragrances

Ja mam przyjemność posiadać EDT Desire (Pragnienie). Nuty zapachowe : świeże kwiaty lilii, bursztyn, paczula, wanilia, bób, labdanum, piżmo.
Zapach z dominacją wanilii, ale nie mdłej tylko takiej gorzkawej, ciepłej. Niezła projekcja i niezła trwałość.

Marka swoje produkty sprzedaje w luksusowo urządzonych firmowych sklepach na całym świecie.
Oczywiście zapachy marki (edt) na pewno nie są porównywalne z luksusowymi markami funkcjonującymi na rynku lata, ale są warte poznania, bo naprawdę niezłe. Ich cena rynkowa nie jest niska, ale można wypatrywać jej w outletach.

Bardzo mi się spodobało, że razem z wodą dla siebie mogłam też kupić nie tylko żel do mycia ciała i mleczko, ale również piękną świecę zapachową o tym samym zapachu co edt.

Idealny komplet na romantyczną kolację we dwoje…

bahoma 3