Elizabeth Taylor i jej zapachy


Elizabeth Taylor … gwiazda wielkiego formatu. Aktorka z dwoma Oskarami na koncie i dużą ilością pomniejszych nagród i wyróżnień. Nieco kontrowersyjna, nękana wieloma uzależnieniami, niezbyt szczęśliwa w życiu prywatnym, zaangażowana w problemy społeczne, udzielająca się w akcjach charytatywnych na dużą skalę…
Zmarła w 2011 roku w wieku 79 lat.

Oprócz wielu wspaniałych ról filmowych pozostawiła po sobie m.in. również markę perfum.
Od lat 80. wypuszczała na rynek zapachy sygnowane własnym nazwiskiem, współpracując od początku z koncernem Elizabeth Arden.
Po jej śmierci, koncern nie zaprzestał tworzyć zapachów pod kątem zmarłej gwiazdy i w porozumieniu ze spadkobiercami Elizabeth Taylor na rynku wciąż ukazują się nowe kompozycje.

Osobiście wolę starsze, ale nowe też potrafią ująć za serce. Pod szyldem marki Elizabeth Taylor ukazało się na rynku prawie 20 zapachów. Z tych, które mam czy miałam okazję poznać – spodobały mi się w prawie wszystkie.

Moimi ulubionymi są chyba White Diamonds (1991), Diamonds and Rubies (1993), Black Pearls (1996), a z nowych wypuszczony w 2017 roku Love & White Diamonds.
Jeśli ktoś nie miał możliwości poznać zapachów marki, sugeruję to zrobić. Są naprawdę niezłe i w iście „gwiazdorskim” stylu.

Reklamy

2 thoughts on “Elizabeth Taylor i jej zapachy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s