Jak poruszać się po blogu perfumowa kraina…


Nie spodziewałam się, że będę musiała zamieścić taki post. Wydawało mi się, że blog jest mega przejrzysty i poruszanie się po nim dla wszystkich zainteresowanych będzie mega proste.

Na górze strony (pod głównym zdjęciem) są tematy działów – najechanie na każdy z nich powoduje pojawienie się listy artykułów w tym dziale zamieszczonych. Trzeba najechać i „kliknąć” na określony temat. Kliknięcie na nazwę działu nie otwiera artykułów. Artykuły nie są wpisami więc nie są widoczne na przodzie bloga po otwarciu strony. Tu widoczne są jedynie „wpisy” – okazjonalne tematy poświęcone zapachom i nie tylko zapachom.

Tak więc otwarcie tematu „Kultowe zapachy” nic nie daje – trzeba kliknąć na temat, który się pod tym działem otworzy. Tak samo jak najechanie na dział „Marki perfumeryjne” – trzeba otworzyć tematy, które się pod tą nazwą (jako lista) pojawiają. To samo np. z „Recenzje zapachów” – trzeba najechać na listę recenzji w tym dziale….

cup-of-tea-1100829_1280

Lubię pisać, szczególnie na tematy związane z zapachami. ale nie tylko. Starałam się blog poprowadzić w sposób prosty, żeby każdy, kto ma ochotę do mnie zajrzeć, wiedział gdzie szukać ciekawych tematów. Jednak po otwieranych stronach widzę, że nie dla każdego jest to proste i oczywiste.

Zapraszam, zarówno do lektury, jak do kontaktu… 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s